Oriflame Haziran 2015 Hoşgeldiniz Programı Hediyeleri

Hoşgeldiniz Programı

Sizin ve ailenizin hayatını değiştirecek fırsatlar için hemen harekete geçin! Bu ay Oriflame’e davet ettiğiniz yeni kayıtlar da hem birbirinden güzel fırsatlarla tanışsın hem de hayallerine adım adım yaklaşsın.

Optimals Ürün Seti 1. Adım:
Haziran’da kayıt olup 100BP sipariş verin, Temmuz’daki BP’li siparişinizle birlikte Optimals Cilt Bakım Setini sadece 11,99TL’ye alın!

 

Volare Ürün Seti 2. Adım:
 
1. Adıma girdikten sonra Temmuz’da 100BP sipariş verin, Ağustos’taki BP’li siparişinizle birlikte Volare Seti sadece 11,99TL’ye alın!

 

Oriflame Efsane Ürün Seti 3. Adım:
 
2. Adıma girdikten sonra Ağustos’ta 100BP sipariş verin, Eylül’deki BP’li siparişinizle birlikte Oriflame’in Efsane Ürünlerinden Oluşan Seti sadece 11,99TL’ye alın!

 
Kazanç Tablosu

* Kayıt olunan ay dahil olmak üzere ardışık 3 ay boyunca minimum 100 BP sipariş verilmesi halinde elde edilecek yaklaşık satış kazancıdır.

 

HOŞGELDİNİZ PROGRAMI KOŞULLARI

Hoşgeldiniz Programı 3 adımdan oluşur: 1. Adım, 2. Adım ve 3. Adım.

• 1. Adım’a katılabilmek için, Haziran’da en az 100BP sipariş verilmelidir. 1. Adım Optimals Cilt Bakım Seti Haziran’daki BP’li siparişinize eklenecektir.

• 2. Adım’a katılabilmek için Temmuz’da 100BP sipariş verilmelidir. 2. Adım İndirimli Volare Ürün Seti Temmuz’daki BP’li siparişinize eklenecektir.

• 3. Adım’a katılabilmek için Ağustos’ta 100BP sipariş verilmelidir. 3. Adım Oriflame’in Efsane Ürünlerinden Oluşan İndirimli Ürün Seti Ağustos’taki BP’li siparişinize eklenecektir.

• Hoşgeldiniz Programı adımlarından birinin koşullarını yerine getirmeyen Danışmanlar sonraki adımlara katılamazlar.

• Bir Adımın 100BP koşulunu yerine getirmiş olmasına rağmen indirimli ürün setini almayı tercih etmemiş bir Danışman sonraki adımlara devam edebilir.

• Hoşgeldiniz Programı her adımından sadece bir kez yararlanılabilir.

• İndirimli Ürün Setini almak istemiyorsanız lütfen sipariş formunda belirtiniz veya internet sipariş ekranında ilgili ürün kodunu siliniz.

• İndirimli Ürün Setlerinin içeriği zaman zaman değişiklik gösterebilir, Danışmanlarımız sadece kayıt olduğu dönem için duyurulmuş olan program ürünlerinden faydalanabilir.


Etiketler: , , , , .G

Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Ekle

* işaretli lanları doldurmak zorunludur.

İsim *

E-Mail *

Siteniz