Oriflame Üyelik İptali Neden İnternet Üzerinden Yapılmıyor?

Sürekli olarak sorulan bir soru ”Oriflame Üyelik İptali Neden İnternet Üzerinden Yapılmıyor?”

Oriflame Üye oldunuz, Ekibinizi kurdunuz, Kazanç sağlamaya başladınız her şey dört, dörtlük gidiyor sponsorunuz, lideriniz, direktörünüz yada her hangi biri sizin adınıza İnternet üzerinden üyeliğinizi iptal etmeye kalkarsa ne olur düşündünüz mü? Müşteri hizmetleri sürekli sorunlar ile ilgilenmektedir bu yüzden üyelik iptali yaptıran herkese dönüş yapamaz.

Herkese dönüş yapamayacağı için, direkt olarak üyeliği iptal etmek zorunda olur durum böyle olunca da üyelikler bir, bir gider… Tabi böyle olunca da ”Oriflame Üyelik İptali Neden İnternet Üzerinden Yapılmıyor?” sorusu ”Oriflame Üyelik İptali Neden İnternet Üzerinden Yapılıyor?” olur.

Hiç kimse sizi üyelik için zorlamıyor bunu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İnternet üzerinde görmüş olduğunuz yazılar yüzünden üyelik iptal ettirmek mantık işi değildir. Mağdur olanlarda vardır elbet bu Oriflame Kozmetik‘e has bir şey değildir bütün firmalarda vardır. Peki bunun sorumlusu firmamı? Tabi ki hayır…

Lider, Direktörler yüzünden yada kendi hataları yüzünden mağdur olan insanlar var. Lider, Direktör yüzünden mağdur olan insanlar olduğu zaman, firmaya şikayet dilekçesi yolladıkları zaman, firma gerekeni yapacaktır, Sizi mağdur eden kişilerin üyelikleri bile iptal edilebilir.

Bir örnek vermek istiyorum; Danışmanlarımızdan bir tanesi Oriflame faturasını ödemeye bankaya gidiyor, Ödemeyi yaptıktan sonra Makbuzunu alıp bankadan çıkıyor. Bir süre sonra ödenmedi diye Oriflame‘den uyarı geliyor. Bize dönüş yapıyor, ödedim diyor, bizde ödediyseniz, makbuzunuz elinizdeyse sorun yok diyoruz tabi su süreçte 1 ay gibi bir zaman geçiyor. Bu sefer evine kağıt gidiyor, durum böyle olunca tekrar dönüş yapıyor bizde ödemeyi yaptığı makbuzu istiyoruz. Makbuzu mail olarak gönderiyor, Mail’i açıp baktığımızda, Faturayı ödememiş, parayı banka hesabına yatırmış onun makbuzunu yollamış bize… Yani faturayı ödemiyor, Yanlışlıkla parayı kendi hesabına yatırıyor… Faturayı da faizli ödemek zorunda kalıyor tabi durum böyle olunca mağdurum da mağdurum diyor, Oriflame beni mağdur etti gibi sağda, solda yazılar yazıyorlar. Oysa hepsi kendi hatası ama nedense kimse kendi hatasını kabullenmiyor…

Bu yüzden sağda, solda görmüş olduğunuz yazılara aldırış etmeyiniz. Biz oriflame müşteri hizmeti değiliz, bizde danışmanız, bizde sağda, solda yazıları gördük fakat işin içine girdikten sonra neyin, ne olduğunu tam anlamıyla öğrenmiş olursunuz. Yani her şeyin rengi o zaman belli oluyor…

Üye olurken dikkat etmeniz gereken tek şey, Atacağınız ilk adımdır, Yani üye olacağınız kişileri doğru seçmelisiniz. Rezil olmakta, Vezir olmakta atacağınız ilk adımda biter… Sonradan düzeltme şansınız olmayacaktır.


Etiketler: , , , , , , , , , , .G

Yorumlar

 • mehmet

  27 Haziran 2012, 23:28


  iyi günler. ben üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum. Hiç bir şekilde bana gereken bilgi verilmiyor ve ben kesınlıkle ıptal ettırmek ıstıyorum lutfen yardımcı olur musuzunuz ?

 • Oriflame

  03 Temmuz 2012, 23:47


  Merhaba mehmet bey, Üyelik iptali için http://www.kankalarim.net/oriflame-uyelik/oriflame-uyelik-iptali.html sayfasında bilgi verilmiştir.

 • nida

  03 Ocak 2013, 14:52


  hayırlı günler .üyelik iptali için dilekçe yazıp oriflame faxladım acaba kaç gün içinde iptal ederler bana iptal lduğuna dair bilgi verilir mi?veya niye iptal ettiriyorsunuz diye ararlar mı ?birde faxsımı okumamam ihtimalleri var mı?teşekkür ederim

 • Oriflame

  23 Nisan 2013, 09:49


  Merhaba nida hanım üyeliğiniz iptal edildiği zaman size geri dönüş yapılmaz firmayı arayıp bilgi alabilirsiniz.

 • Oriflame

  23 Nisan 2013, 09:54


  Burada anlatışmış zaten doğuş bey http://www.kankalarim.net/oriflame-uyelik/oriflame-uyelik-iptali.html

Yorum Ekle

* işaretli lanları doldurmak zorunludur.

İsim *

E-Mail *

Siteniz