Oriflame Üyelik İptali

Oriflame Üyeliğinizi iptal ettirmek için hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. Eğer Oriflame’ye ödenmemiş borcunuz yok ise alışveriş yapmadığınız sürece oriflame’ye bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. üyeliğinizin üzerinden 1 sene geçtiği zaman yenileme yapmaz iseniz Oriflame üyeliğiniz otomatik iptal edilir.

Önemli: Adınıza Sipariş veriliyor ise dilekçe yazıp oriflame hizmet merkezine faxlamanız gerekmektedir.

Dilekçe Örneği; Beyaz bir kağıt üzerine aşşağıdaki gibi yazınız

Üyelik İptali

Üyeliğimin İptal edilmesini istiyorum (Sebebinide Belirtebilirsiniz) Şikayet etmek istediğiniz konu var ise onuda ekleyebilirsiniz.
Ad:
Soyad:
Danışman Kodu:

İmzanız

Yukarıda yazılı olanları beyaz bir kağıt üzerine kendi el yazınız ile yazın ve 0212 274 96 92 Oriflame Hizmet Merkezine faxlayınız.


Oriflame Üyelik:

Etiketler: , , , , , , .G

Yorumlar

 • demet

  21 Şubat 2013, 22:24


  merhaba ben yeni üye oldum ama satış danışmanı olarak üye oldugumu bilmiyordum. şimdi üyeligimi iptal etmek istiyorum. Üyelik ücreti her kosulda ve nasıl alınıyor?

 • Kübra

  24 Şubat 2013, 00:28


  bnm yeni üyemin birisi suan hiç siparis vermedi . 25 tlye üye olmustu üyeliğini nasıl iptal edebiliriiz.

 • Kübra

  24 Şubat 2013, 00:33


  yeni üyem sipariş vermezse bu ay içerisinde 25 tl üyelik ücreti tamamen silirmi peki silinmezse sonradan kabarık bi fatura gelme ihtimali varmıdır. smdiden tskler

 • nilayy

  25 Şubat 2013, 16:12


  bnde üye olmak istiyorum ama herhangi bir ceza veya para öderim die korkuyorum bana yardım edin herhangi bi şey satamazsam ceza ödermiyim avobda öyle

 • Oriflame

  01 Mart 2013, 00:56


  Merhaba kübra hanım, sipariş vermezse ücret ödemek zorunda kalmaz ama sipariş verirse 25 tl üyelik ücreti siparişine eklenir.

 • Oriflame

  01 Mart 2013, 00:56


  Yukarıda yazılı olanları yaptığınız taktirde iptal edebilirsiniz.

 • Oriflame

  01 Mart 2013, 00:57


  Merhaba demet hanım, üyelik ücreti sipariş vermediğiniz taktirde hiç bir şekilde talep edilmiyor, sipariş verin diye sizi üye yapan kişiler sizi kandırıyor…

 • Oriflame

  01 Mart 2013, 00:58


  Merhaba sevilay hanım, bu site üzerinden üye olduysanız korkmanıza gerek yok, başka siteler için bir şey diyemeyiz çünkü kimin ne yaptığını bilemeyiz. Üyeliğinizi iptal etmek isterseniz yukarıda yazılı olanları yapabilirsiniz.

 • Oriflame

  01 Mart 2013, 00:59


  Merhaba hediye hanım, Üyeliğiniz iptal edildiğinde, iptal edilmiştir diye mesaj gelmemektedir.

 • Oriflame

  01 Mart 2013, 01:03


  Merhaba bekir bey, üye olduğunuz zaman ücret ödemek zorunda değilsiniz sipariş vermediğiniz sürece, Yani üye olduğunuz zaman sizden üyelik ücreti talep edilmemektedir. Arkadaşınız sizi kandırıp sipariş vermiştir, sizde bu kargoyu aldığınız zaman siparişi kabul etmiş sayılıyorsunuz, kargo görevlisindeki kağıda imza atmanız faturayı da kabul ettiğiniz anlamına geliyor. Yani burada ki sorun firma değil ”Sizi Üye Yapan Arkadaşınızdır.”

Yorum Ekle

* işaretli lanları doldurmak zorunludur.

İsim *

E-Mail *

Siteniz