Estetik

Kırmadan Burun Estetiği

Kırmadan Burun Estetiği
Yazar Büşra Ay

Kırmadan yapılan kapalı burun estetiğinde; çekiç ve benzeri kesici aletler kullanılmadan burun kemeri alınabilir.

Kırmadan burun estetiği operasyonunda, normal burun estetiğinde kullanılan çekiç ve benzeri aletler kullanılmadan burun kemeri alınmaktadır.

Normal burun estetiğinde kullanılan aletler kullanılmadığından dolayı istemsizce olan çatlama ve kırıklar oluşabiliyordu. Kırma işlemi yapmadan mikromotor yöntemiyle kontrolsüz kırık ve çatlak oluşmasının önüne geçebiliyoruz. Burun bölgesinin her noktasını net bir şekilde görüntülenmesi için de video endoskopi yardımıyla işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Video endoskopide kullanılan 3 boyutlu kamera çözünürlüğü yardımı ve mikromotor ile gerçekleşen ameliyatlarda çok başarılı sonuçlar alınabiliyor.

Burun estetiğinde çok milimetrik değişikliklerin bile büyük fark yarattığını göz önünde bulundurursak, 3 boyutlu kamera çözünürlüğü yardımı ve mikromotor ile gerçekleşen ameliyatta başarılı sonuçlar alınabiliyor. Açık burun estetiği operasyonunda kullanıldığı gibi çekiç ve benzer aletler kullanılmıyor video endoskopi ve mikromotor yardımıyla tüm işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. İstenen şekil burun kemiğine kolay bir şekilde verilebiliyor, istemsiz ve kontrolsüz oluşan kırıklarında önüne geçmiş oluyoruz.

Ödem, morluk ve kanamalar da açık burun estetiğine istinaden kapalı burun estetiğinde minimize edilmektedir. Her ne kadar kırmadan burun estetiği telafuz edildiğinde ameliyatsız gibi bir anlam taşısa da cerrahi bir işlemdir.

Yazar hakkında

Büşra Ay

Yorum Yap